Nemokamas

Karštas vanduo

Saulės vandens šildytuvai ir saulės kolektoriai

-

ekonomiškas, ekologiškas ir paprastas būdas paruošti karštą vandenį

.

Saulės vandens šildytuvai

-

ekonomiškas, ekologiškas ir paprastas būdas paruošti karštą vandenį

.

Nemokama energija SWS

Nemokama energija

Draugiška gamtai SWS

Draugiška gamtai

Ilgaamžiška SWS

ilgaamžiška

Kaip pradėti naudotis nemokama saulės energija?

1. Išsirinkite

Susipažinkite su skirtingais saulės vandens šildytuvų ir kolektorių tipais ir išsirinkite sau tinkamiausią variantą.

Jeigu turite klausimų, galime nemokamai suteikti konsultaciją ir padėti išsirinkti.

Kaina nuo 327 EUR.

2. Įsigykite

Atlikti pirkimą galite SWS elektroninėje parduotuvėje arba užsakant telefonu.

Atsiskaityti galima tiek el. mokėjimo priemonėmis, tiek atsiimant prekes.

Prekes atsiimkite Vilniuje arba pristatysime Jums į namus.

3. Pajunkite

1) Sumontuokite įrenginį ant tvirto pagrindo;

2) pajunkite įrenginį prie savo vandentiekio sistemos.

Sekdami instrukcijas darbus galite atlikti patys  arba susisiekite su mūsų rekomenduojamu meistru Jūsų regione.

4. Gaminkite

Naudokite karštą vandenį 8-9 mėn. per metus, kurį pagamina NEMOKAMA saulės energija.

Saulės vandens šildytuvai ir kolektoriai padės ženkliai sumažinti CO2 emisijas ir išlaidas karštam vandeniui paruošti.

1. Išsirinkite

Susipažinkite su skirtingais saulės šildytuvų ir kolektorių tipais ir išsirinkite sau tinkamiausią variantą.

Jeigu turite klausimų, nemokamai suteiksime konsultaciją ir padėsime išsirinkti.

Kaina nuo 327 EUR.

2. Įsigykite

Atlikti pirkimą galite SWS elektroninėje parduotuvėje arba užsakant telefonu.

Atsiskaityti galima tiek el. mokėjimo priemonėmis, tiek atsiimant prekes.

Prekes atsiimkite Vilniuje arba pristatysime Jums į namus.

3. Pajunkite

1) Sumontuokite įrenginį ant tvirto pagrindo;

2) pajunkite prie savo vandentiekio sistemos.

Sekdami instrukcijas darbus atlikite patys arba susisiekite su mūsų rekomenduojamu meistru Jūsų regione.

4. Gaminkite

Naudokite karštą vandenį 8-9 mėn. per metus, kurį pagamina NEMOKAMA saulės energija.

Saulės vandens šildytuvai ir kolektoriai padės ženkliai sumažinti CO2 emisijas ir išlaidas karštam vandeniui paruošti.

Kodėl verta rinktis saulės vandens šildytuvus?

DUK

  • Namų ūkyje pajungus į vandentiekio sistemą: prausimuisi, virtuvėje, daliniam namo šildymui ir t.t.

  • Kaimo turizmo sodybose, ten kur karšto vandens poreikis yra sezoniškas: dušas, lauko baseinų vandens pašildymas, pagalbinis kubilų karšto vandens šildymas ir t.t.

  • Žemės ūkyje, kuomet yra reikalingi dideli karšto vandens kiekiai.

  • Maisto pramonėje ir restoranuose. Yra galimybė sukomplektuoti bet kokios talpos šildytuvus, kurie padės sutaupyti išlaidas karštam vandeniui.

Lietuvoje saulės kolektoriai efektyviai veikia 8-9 mėn. (nuo vasario pabaigos iki spalio vidurio). Žiemos metu saulės energijos paprastai pakanka tik vandens temperatūros palaikymui, kad neužšaltų.

Įrenginį eksploatuoti žiemą galima tik, jeigu įrenginio komplektacijoje yra elektroninis valdiklis ir 1500W elektrinis šildytuvas, kuris vandens temperatūrai nukritus iki kritinės ribos, automatiškai papildomai pašildo vandenį ir apsaugo nuo užšalimo.

Įrenginį su elektroniniu valdikliu ir elektriniu šildytuvu taip pat galima naudoti kaip elektrinį boilerį ir vandenį pašildyti iki norimos temperatūros net ir šaltomis bei nesaulėtomis dienomis.

Pastaba: jeigu kolektoriaus komplektacijoje nėra integruoto elektrinio šildytuvo arba nėra galimybės užtikrinti nepertraukiamą elektros tiekimą, žiemos metu sistemą būtina atjungti ir išleisti vandenį

Saulės kolektoriai veikia ir šaltojo sezono metu, tačiau saulės energijos kiekiai yra ženkliai mažesni. Žiemos metu saulės paprastai pakanka sistemos šilumos palaikymui, kuri reikalinga sistemos apsaugai nuo užšalimo. Eksploatuoti įrenginį žiemos metu galima tik jeigu įrenginio komplektacijoje yra elektroninis valdiklis su integruotu elektriniu šildytuvu, kuris nuolat yra pajungtas į elektros tinklą. Vandens temperatūrai nukritus iki kritinės ribos, įrenginyje esantis elektrinis šildytuvas automatiškai papildomai pašildo vandenį ir apsaugo nuo užšalimo. Tai aktualu kuomet ilgesnį periodą laikosi ypač žema lauko temperatūra, yra apsiniaukę arba saulės kolektoriaus vakuuminės kolbos yra apsnigtos ir negauna tiesioginių saulės spindulių.

Elektroninis valdiklis su 1500W elektriniu šildytuvu užtikrina apsaugą žiemos metu nuo užšalimo ir esant poreikiui leidžia papildomai pašildyti vandenį ir kolektorių naudoti kaip elektrinį boilerį. Pavyzdžiui, jeigu ankstaus pavasario ar žiemos metu saulė vandenį pašildo iki 35OC, galima papildomai pakaitinti iki norimų 40OC ar daugiau laipsnių.

Pastaba: jeigu kolektoriaus komplektacijoje nėra integruoto elektrinio šildytuvo arba nėra galimybės užtikrinti nepertraukiamą elektros tiekimą, žiemos metu sistemą būtina atjungti ir išleisti vandenį.

Šeimos nariai * Šildytuvo tūris Kolbų skaičius  Absorbavimo plotas  Matmenys 
2 persons icon 100 L 10 1.12 m2 102x155x160 cm
3 persons icon 150 L 15 1.78 m2 138x155x160 cm
4 persons icon 200 L 20 2.38 m2 175x155x160 cm
6 persons icon 300 L 30 3.26 m2 250x155x160 cm

* Pateiktas šeimos narių skaičius yra tik orientacinio pobūdžio.

Saulės kolektoriai yra tinkami naudoti pramonėje, gamyboje, restoranų ir žemės ūkio veikloje – visur, kur karšto vandens sunaudojimas yra didelis. Keli kolektoriai gali būti sujungiami į vieną sistemą, kuri generuos didelius karšto vandens kiekius kasdien.

Kolektoriaus vandens talpa turi gerą šilumos izoliaciją, todėl šildytuvas per dieną pagamintą karštą vandens temperatūrą gali išlaikyti iki 72 valandų.

Saulės kolektoriai techniškai nesudėtingas įrenginys, todėl tinkamai eksploatuojant ir prižiūrint, tarnavimo laikas gali siekti ir 15-20 metų.

Vakuuminėms kolboms ir įrenginiui suteikiame 2 metų garantiją.

Beslėgis įrenginys

Sudužus vakuuminei stiklo kolbai išteka visas vanduo esantis bake ir tolesnis naudojimas nebegalimas. Tolesniam naudojimui būtina įstatyti naują stiklo kolbą ir talpą užpildyti vandeniu. Naujos vakuuminės stiklo kolbos kaina 20 EUR.

Slėginis įrenginys

Sudužus vakuuminei stiklo kolbai, kolektorius pradeda sugerti mažiau saulės energijos ir suprastėja šilumos izoliacija, tačiau vanduo lieka bake ir kolektorių galim naudoti toliau. Vakuuminę stiklo kolbą galima pakeisti neišleidus vandens. Jeigu šiluminis varinis vamzdelis nepažeistas, užtenka pakeisti stiklinė kolbos dalį, kuri kainuoja apie 20 EUR, jeigu šiluminis vamzdelis pažeistas, tuomet pilno komplekto kaina apie 35 EUR.

BESLĖGIS SLĖGINIS
Veikimo principas
Vakuuminės stiklo kolbos pripildomos vandeniu ir saulės spinduliai vandenį šildo tiesiogiai. Vanduo talpoje laikomas be slėgio ir karštas vanduo iš įrenginio išteka tik gravitacijos pagalba. Vakuuminės stiklo kolbos vandeniu nėra užpildomos, saulės spinduliai kaitina kolbos viduje esantį šiluminį vamzdelį, kuris efektyviai perduoda šilumą į vandens talpą. Dėl tiesiogiai pajungto vandentiekio, vandens talpoje nuolat palaikomas aukštas slėgis, todėl karštas vanduo iš įrenginio išstumiamas šio slėgio pagalba.
Montavimas
Įrenginys privalo būti montuojamas aukštai (bent 2-3 m. aukščiau nei karšto vandens ištekėjimas). Montavimo aukštis įrenginio veikimui neturi įtakos. Galima montuoti ir ant žemės, ir ant stogo.
Vandens papildymas
Vandens papildymą būtina kontroliuoti mechaniniu vandens papildymo bakeliu su plūde arba elektroniniu vožtuvu, kuris reguliuojamas elektroniniu valdikliu. Vandens papildymo kontroliuoti nereikia, vandentiekis prie kolektoriaus talpos pajungiamas tiesiogiai.
Vandens rezervo funkcija
Įrenginį galima naudoti kaip vandens saugyklą, nebūtinas pastovus vandens tiekimas. Būtinas nuolatinis vandens tiekimas ir pakankamas slėgis vandentiekio sistemoje.
Naudojimas šaltuoju sezonu
Įrenginys mažiau atsparus žemoms temperatūroms, todėl rekomenduojama vandenį išleisti iš sistemos (išskyrus tais atvejais, jeigu įrenginys turi integruotą elektrinį šildytuvą). Įrenginys šiek tiek atsparesnis žemoms temperatūroms, tačiau apsaugai nuo užšalimo būtina naudoti integruotą elektrinį šildytuvą.
Kas nutinka, jeigu sudūžta vakuuminė stiklo kolba?
Sudužus vakuuminei stiklo kolbai išteka visas vanduo esantis bake ir tolesnis naudojimas nebegalimas. Tolesniam naudojimui būtina įstatyti naują kolbą ir talpą užpildyti vandeniu. Sudužus vakuuminei stiklo kolbai kolektorius tik sugeria mažiau saulės energijos ir suprastėja šilumos izoliacija, tačiau vanduo lieka bake ir galima kolektorių naudoti toliau. Vakuuminę stiklo kolbą galima pakeisti neišleidus vandens.
Kaina
Pigesnis dėl paprastesnės konstrukcijos: vandens talpa neprivalo atlaikyti aukšto slėgio bei naudojamos paprastos vakuuminės stiklo kolbos (be šiluminių vamzdelių). Brangesnis dėl sudėtingesnės konstrukcijos: vandens talpa yra tvirtesnė, kuri privalo atlaikyti aukštą slėgį bei naudojamos sudėtingesnės vakuuminės stiklo kolbos su šiluminiu vamzdeliu viduje.

Dar neapsisprendėte?

Reikia patarimo?

Scroll to Top

Palikite komentarą bei savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.